Татарстан Республикасының Стратегик үсеш Үзәге белән үткәрелгән конференция эшендә катнашу

2017 елның 3 ноябре, җомга

25 октябрьдә ВДНХ мәйданында "Сатып алулар системасының иң яхшы региональ практика: актуаль мәсьәләләрне хәл итү буенча кейслар" Стратегик үсеш Үзәге һәм  Мәскәү хөкүмәте белән оештырылган конференция узды.

Төбәкләр үз сатып алуларның системасын оештыру кейсларын павильон стендларында,  методик әдәбиятне тәкъдим иттеләр, шулай ук дәүләт сатып алуларының институт эшнең  нәтиҗәлелеген күтәрү буенча тәкъдимнәр белән алышындылар.

Дәүләт комитеты вәкилләре сатып алулар өлкәсендә Татарстан Республикасының региональ практикасын тәкъдим иттеләр.

Татарстан республикасы Россия Федерациясенең субъектлары арасында югары бәяләнде.