СМИ арасында сатып алуларны яктырту буенча конкурс

2016 елның 21 октябре, җомга

Татарстан Республикасының сатып алулар буенча  дәүләт комитеты һәм Республика матбугат һәм массакүләм коммуникацияләр буенча "Татмедиа" агентлыгы  һәм Татарстан Республикасы Сатып алулар үстереш Үзәге дәүләт унитар предприятиесе,    Республика ара  сатып алулар өлкәсендә арасанда контракт системасын товарлар, эшләр, хезмәт күрсәтүләр белән тәэмин итү өчен дәүләт һәм муниципаль ихтыяҗларның эшчәнлеге турында СМИ конкурс уздыралар.

Конкурста катнашу өчен 2016 елның 1 гыйнварыннан 2016 елның 17 ноябрендә чорында бастырылган конкурсың максатларына тура килә торган эшләр кабул ителә.

Конкурс эшләре 15.00 сэгать 2016 елның 18 ноябренә кадәр кабул ителә.

Конкурс турында Нигезләмә белән монда танышырга мөмкин.

Катнашыр өчен гариза формасыны сылтама.

Конкурсында катнашу буенча сораулар белән мөрәҗәгать итәргә була  адресы: 420107, Казан, Петербург ур., 86, кабул итү бүлмәсе, e-mail: crz.rt@tatar.ru, тел. (843) 212-28-18. Җаваплы зат: Шагиева Наилә Алиевна.