2017 елның 27 гыйнвары, җомга

Татарстан Республикасының сатып алулар буенча дәүләт комитетының йомгаклау коллегиясе утырышы "Татарстан Республикасының сатып алулар буенча дәүләт комитетының 2016 елда эше буенча һәм 2017 елга планнар турында" Татарстан Республикасының  Премьер-министры И.Ш. Халиков катнашуы белән.

Утырышта, шулай ук, Татарстан Республикасының Баш федераль инспекторы Р. З. Тимерҗанов, Дәүләт Советы рәисе Урынбасары Ю. З. Камалтынов, Татарстан Республикасы Президент Аппаратының вәкилләре, республика һәм территориаль федераль башкарма хакимият органнары җитәкчеләре һәм вәкилләре, республика муниципаль районнарының башкарма комитетларының  җитәкчеләре һәм җәмәгатьчелек вәкилләре катнаштылар.