СМП, ССП, СЮКБО, инвалидлар оешмалары һәм республика товар җитештерүчеләре өчен "44-ФЗ һәм 223-ФЗ законнары буенча сатып алуларда катнашу" темасына семинар-киңәшмә

2017 елның 13 июле, пәнҗешәмбе

Кече һәм урта эшмәкәрлек субъектларының, социаль юнәлешле коммерциячел булмаган оешмаларының, инвалидлар оешмаларының һәм республика товар җитештерүчеләренең дәүләти сатып алуларда катнашу нәтиҗәлелеген күтәрү максатында Татарстан республикасының сатып алулар буенча дәүләт комитеты  ДУП "ТР сатып алу үсеш Үзәге" каршындагы оештыру ярдәме белән "44-ФЗ һәм 223-ФЗ  законнары буенча сатып алуларда катнашу" темасына  семинар-киңәшмә үткәрәчәк.

Чара  2017 елның 27 июлендә була, семинар-киңәшмәнең катнашучыларын теркәү  8.30, түбәндәге адрес буенча: Казан шәһ., Петербург ур., 86, 1 нче кат, конференц-зал. Катнашу бушлай.