2018 елның 23 гыйнвары, сишәмбе

2018 елның 22 гыйнварында Татарстан Республикасының сатып алулар буенча дәүләт комитетының  «Татарстан Республикасының  сатып алулар буенча  дәүләт комитетының  2017 елдагы эшчәнлеге турында һәм 2018 елга планнар»  Татарстан Республикасының Премьер-министры А.В. Песошин катнашуы белән йомгаклау утырышы булды.

Утырышта, шулай ук, Россия Федерациясенең финанслар Министры урынбасары А. М. Лавров, Дәүләт Советы рәисе урынбасары Ю. З. Камалтынов, Татарстан Республикасы Президенты Аппараты вәкилләре, республика һәм территориаль федераль башкарма хакимият органнары җитәкчеләре һәм вәкилләре, республика муниципаль районнарының башкарма комитетлары һәм җәмәгатьчелек вәкилләре катнаштылар.

Татарстан Республикасының сатып алулар буенча дәүләт комитеты рәисе О. А. Редько «Татарстан Республикасының  сатып алулар буенча  дәүләт комитетының  2017 елдагы эшчәнлеге турында һәм 2018 елга планнар» доклады белән чыгыш ясады.